سخنرانی دکتر جلالی در اولين نشست تخصصي بازرسي هوشمند مجازي

8 سال پیش administrator همزمان با روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي اولين نشست تخصصي بازرسي هوشمند مجازي با حضور رئيس ، جانشين، معاونين ، مديران ، کارکنان سازمان بازرسي ، برخي مديران ارشد شهرداري تهران و جمعي از مديران بازرسي کلانشهر هاي کشور در تالار ايوان شمس برگزار شد.
9 Shares

دکتر علي اکبر جلالي پدر فناوري اطلاعات ايران نيز در اين نشست به تشريح راهکارهايي در جهت بستر سازي مناسب در هوشمند سازي و استفاده از فناوري هاي نوين الکترونيکي در سازمان بازرسي شهرداري تهران پرداخت. 

 

دکتر جلالي سامانه هاي 137 و 1888 سازمان بازرسي را از نمونه هاي خوب و مثبت در بکارگيري علم و فناوري بر شمرد و اظهار داشت: مديران و کارشناسان اين سامانه ها بايد تلاش نمايند تا با به کارگيري فنون ارتباطي روز دنيا کيفي سازي پيام ها را در اولويت کاري خود قرار دهند. 

 

وي با اشاره به منويات مقام معظم رهبري (مد ظله) در به کارگيري علم و فناوري افزود: در حالي که بيش از 80 درصد از علوم جهان امروز به فناوري اطلاعات وابسته مي باشد، ما نيز بايد با به کارگيري اين راهبرد، با آموزش فضاهاي مجازي و الکترونيکي به افراد در تمامي سطوح ، از اين ظرفيت استفاده کرده و به سمت سيستمي کردن کارها پيش برويم. 

 

گفتني است دکتر جلالي از اساتيد برجسته و فوق دکتراي برق در رشته کنترل و متخصص فناوري اطلاعات و ارتباطات از دانشگاه ويريجينياي غربي آمريکا مي باشد که نظريه موج چهارم ، عصر مجازي را براي نخستين بار در دنيا مطرح نموده و اولين کارشناس فناروي اطلاعات در کشور مي باشد. 

مقاله های مشابه